Padėk sau, kad padėtum kitam

Neseniai žiūrėjom su drauge siaubo filmą, kurio veiksmas vyko karo zonoje. Iš tiesų bežiūrint sukiloparodytų filmų. Nors filmas tikrai nebuvo orientuotas į karą, tai labiau buvo kaip antraeilis planas, ir veiksmas vyko ne 21-ame amžiuje, tačiau visa tai vistiek privertė susimąstyti. 
pakankamai daug jausmų būtent dėl karo veiksmų
Visi žino kokia šiuo metu yra padėtis pasaulyje su visais vykstančiais neramumais, teroristiniais išpuoliais bei pilietiniais karais. Tačiau ne visi apie tai šneka ir visai normalu, kad tokiomis temomis nesinori kalbėti ryte prie pusryčių stalo. Bežiūrint filmą bandžiau įsivaizduoti koks jausmas turėtų būti gyvenant karo zonoje. Galiu pasakyti jog realiai užteko minutės laiko apie tai pagalvoti, kad suprasčiau ir net gi pajausčiau viduje, kad gyventi karo zonoje yra siaubinga. 
Jau daug kartų apkalbėta dar daugiau kartų aprašyta pabėgėlių tema ir visų aplinkinių mintys ir pasakojimai ką darytų jie tokiu atveju ir kad tikrai nebėgtu iš savo šalies, bet kovotų už ją. Pati nesu per daug patenkinta pačia pabėgėlių situacija, tačiau negaliu jų smerkti ir teisti, nes nežinau kiek pati ištverčiau ir išgyvenčiau šaly, kurioje vyksta karas ir kiekvieną dieną sprogsta bombos, kai kiekvieną savo gyvenimo akimirką gyveni baimėje. 
Nežinau kodėl, tačiau tas filmas iš ties mane paveikė ir privertė susimąstyti. Privertė pergalvoti savo bėdas ir pagalvot apie tai jog pasaulyje yra didesnių bėdų ir daugeliui žmonių reikia pagalbos. Daugelis žmonių išgyvena didelius gyvenimo iššūkius nei aš. 
Aš nesakau, kad dabar realiai turėtume pamiršt savo problemas, galvot apie kitų žmonių problemas ir bandyt padėt visiems aplinkui. Padėt reikia visada, tačiau niekada negalėsi padėti kitam žmogui, kai tau pačiam reikia pagalbos, kad ir menkiausios. 
Asmeniškai aš beveik kiekvieną dieną norėčiau vienaip ar kitaip padėti žmonėms, tačiau suprantu tai, jog pradžiai turiu pastatyti savo gyvenimą į vietas sutvarkyti jį taip, kad galėčiau padėti kitiems žmonės ir pasaulį paversti bent per šiek tiek geresniu ir teikiančiu ateities. 
Prieš smerkdami žmones, pabandykite įsivaizduoti save jų vietoje. Nes niekada negalim žinoti kaip gyvenimas pasisuks rytoj. 

Peace. Zou.:) 

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Gyvenimas po. 2.

Savanaudiškumas

Vieta kur susikerta dvi jūros