Būna dienų..

Šiandien ir vėl viena tų dienų, kai norėčiau būti Lietuvoje, su visa savo šeima, visais savo draugais ir džiaugtis nuostabiomis akimirkos. Žinau, kad šitas jausmas praeis, kai tik vėl pradėsiu ką nors daryti, kadangi šiandien nusprendžiau, kad nedarysiu nieko, mintys pradėjo siautėt, jausmai ima viršų ir galiausiai noriu nuo visko pabėgti, nes atrodo, kad jau nebeturiu jėgų. 
Visai norėčiau, kad gyvenimas būtų toks paprastas ir lengvas kaip debesims plasnoti danguje. Viskas paprastai, lengvai ir be jokių kliūčių. 
Bet gyvenime turbūt niekada taip nebūna, tad turbūt reikia vyti lauk iš savo galvos tokias mintis, nusiteikti agresyviai ir patraukti visas kliūtis savo gyvenime ir atrasti savo jėgų šaltinį, kuris padėtų visą tai sutvarkyti. 
O jausmų ir ilgesio numalšint ir pašalint nenoriu, nors visa tai irgi sunkina viską ir vargina, tačiau jų  dėka jaučiuosi gyva. 
Tiesiog vis dar laukių geresnių laikų ir tikiuosi, kad jie pas mane užklys ir užsibus pakankamai ilgai, tarkim iki galo. 
Tokios dienos su tokia savijauta labai erzina, vargina ir realiai bent jau aš tokiom dienom negaliu prisiversti nieko daryti, ir vienintelis dalykas ko noriu, tai susisukt į kokoną ir neišlyst visą dieną iš lovos. 
Ir šia tiesiog neturiu tokios vietos, kur viskas atrodytų geriau, neturiu SAVO vietos. 

Peace. Zou.:)

Komentarai

 1. Surasi tu savo vietą. Būna silpnumo akimirkų. Pagalvok, visada norėjai važiuoti studijuoti į užsienį. Tai kodėl abejoji savo galimybėmis? Juk tu jau esi ten, kur norėjai :) o šeimą ir draugus jau visai greitai pamatysi. Linkėjimai Tau, pasiilgau :*

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš žinau, kad viskas bus gerai, ir visa šita savijauta praeis, tačiau tas būtent momentas, kai esu šitoj savijautoj, su visomis savo mintimis ir emocijomis tiesiog vargina.
   Bet visada ačiū už palaikymą :*

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Ką pasiimti gyvenimui barake?

Vieta kur susikerta dvi jūros

Savęs analizė