Dienų sudedamosios dalys.

Projektas, imunologija, ląstelės biologija, genetika, molekulinė biologija, laikas draugams bei šeimai, darbo paieškos, bandymas nepamiršti grožinės literatūros malonumo bei rašymo. 
Iš šių dalykų paskutiniu metu susidaro mano dienos, kurios tirpsta kaip ledo gabaliukas uždėtas ant kaistančio kūno. 
Jaučiuosi taip lyg mano visos energijos atsargos tirpsta, visi veiksmai, žmonės, susitikimai ir viskas proporcingai energijos lygio kritimui, kyla ir esu pasiruošusi nuversti kalnus, pasiekti savo tikslus. 
kas vyksta aplinkui vargina ir sekinta. Tačiau tuo pačiu metu mano motyvacija,
Vis dėl to artėjančio gimtadienio depresija nepadeda įveikti energijos lygio mažėjimo. Nors turbūt negalima vadinti šios būsenos depresija, kai mintyse nevaldomai skrieja mintys apie gyvenimą, ką nuveikiau per visus šiuo metus, bandymas išsiaiškinti ką vis dėl to noriu veikti gyvenime (taip aš vis dar esu beveik pasimetusi šiuo klausimu), ir ko aš iš vis noriu iš gyvenimo. Ir be visų šitų apmąstymų prisideda ir priešgimtadieninis visų savo gyvenimo klaidų sąrašo peržiūrėjimas ir savęs kankinimas tuo. Taip, aš esu tas žmogus, kuris save graužia dėl visų klaidų, bet beveik su tuo susitaikiau, galime visi tuo pasidžiaugti. 

Galiausiai visa tai mane privedė iki to, kad norint surinkti bent vieną sakinį čia turiu kiekvieną žodį iš savo galvos traukti bent penkias minutes. Puiku. 

Kaip jūsų dienos eina šių metų rudenį? 

P.S. Nori jog Tavo blogo nuoroda atsirastų skiltyje "Verta aplankyti"? Palik komentare savo tinklaraščio nuorodą, bei nepamiršk mano nuorodos įkelti pas save ir tuomet galėsime būti tinklaraščių draugais. 

Peace. Zou.:)


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Gyvenimas po. 2.

Savanaudiškumas

Vieta kur susikerta dvi jūros