rytojaus (ne)laukimas


Rytoj ta diena, apie kurią paskutinę dieną daug galvojau, šiek tiek laukiau, bet iš ties labiau nelaukiau. Keistas jausmas savo gimtadienį sutikti visiškai kitoje šalyje, visiškai atskirai nuo artimiausių žmonių, su kuriais visados sutikdavau savo gimtadienį. 
Kiek atsimenu niekados nebuvau didelė mėgėja savo gimtadienių. Žinoma, visada smagu yra sulaukti daug dėmesio iš žmonių, sveikinimų ir gražių žodžių. Bet tuo viskas ir baigiasi. 

Gimtadienis labai keista šventė, bent jau aš taip manau. Turėtume švęst, jog išgyvenom dar vienus metus, tačiau tuo pačiu metu artėjam prie senatvės, prie neišvengiamo galo. Bet galbūt tik man senėjimo mintis kelia liūdesį, nes nesijaučiu pilnai gyvenanti savo gyvenimo ir pildanti savo visus norus bei troškimus. Bet žinau ir pripažįstu, kad tai tik mano kaltė. 
Žinau, kad nors ir esu visiškai kitoje šalyje ir čia nėra mano visų artimiausių draugų, tačiau vienaip ar kitaip jie visi bus su manim ir paminės šią dieną. Dieną, kai pasensiu dar vienais metais ir pasitiksiu naujus savo gyvenimo išbandymo bei džiaugsmo metus. 
Ta proga, džiaugsmingo man rytoj gimtadienio. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Ką pasiimti gyvenimui barake?

Vieta kur susikerta dvi jūros

Savęs analizė