Kai už lango verkia dangus

Nors ir žinau, kad šiuo metu Lietuvoje už lango šviečia saulė ir temperatūra kaista turbūt virš 32 laipsnių ir daugiau ir tikrai nesinori tupėt namie, bet pas mane šiuo metu už lango turbūt kokių 16 laipsnių šilumos, o dangus verkia. Todėl begalvojant apie ką galiu prašyt galvoje iškilo idėja parašyt ką galima daryti kai lyja. Ir žinau, kad tai tikrai gali praversti artimiausiu metu, kadangi ruduo, kad ir kaip mes to nenorėtumėm vis dėl to jau pradeda belstis į mūsų visų duris. Nors šitas sąrašas turbūt nebus per daug labai kažkuo ypatingas ir nesiskirs per daug nuo milijono kitų sąrašų, kurie sklando internete.  

Serialai. Turbūt visi dabar žiūri serialus, vieni daugiau kiti mažiau, bet tai daro visi be išimties, todėl nelabai ką yra ir pridurti apie tai. Kai lyja iš ties yra puiki proga atsigriebti su serialų žiūrėjimų, nes kai lauke geras oras tikrai nesinori visą laiką praleist žiūrint į kompiuterio ekraną. 
Keli serialai, kurie mano manimu yra verti jūsų dėmesio, jei vis dar jų nematėt: 
- Friends;
- Gossip Girl;
- 13 reasons why; 
- Breaking bad;
- 100;
- Salvation;
- Stichers;
- The Fosters;
- Suits; 
- How to get away with murder; 
- Shadow hunters;
- Atypical;
- The bold type;
- Famous in love; 
- New girl; 
- Teen wolf;

⋆ Knygos. Ir kaip galima ištverti lietingas dienas be knygos rankose ir karštos garuojančios arbatos šalia? Turbūt nieko nėra jaukiau už tai (nebent kai už lango siaučia pūga). Ir kelios mėgstamos mano knygos, kurių tikrai yra labai daug ir turbūt visų vardint tikrai nereikia: 
- "Da Vinčio kodas" D. Brown; 
- "Prisilietimas" C. McCullough; 
- "19 minučių" J. Picoult; 
- "Trapumas" J. Picoult; 
- "Dievas visada keliauja incognito" L. Gounelle; 
- "Alchemikas" P. Coelho; 
- "Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos" J. Green; 
- "Miegančių drugelių tvirtovė" J. Ivanauskaitė;
- "Ydingas ratas" S. Pinborough;

⋆ Youtube. Nežinau kaip jūs, bet aš kartais šitam tinklapy galėčiau praleist visą dieną ir vis tiek rasti ką žiūrėt, nes ten visko tiek daug ir kartais netgi per daug. Ir mano manymu čia yra puikus laiko praleidimas kai ne tai, kad neturi ką veikt, bet kai labiau nenori nieko daryt ir tiesiog tiesiog susisukt į kokoną ir niekur nelįst iš savo lovos. Ir keletas kanalų, kuriuose praleidžiu turbūt per daug laiko, bet ką padarysi, tai tikrai pritraukia mano dėmesį ir pralinksmina:
- Zoella; 
- ThatcherJoe / ThatcherJoeVlogs;
- Caspar;
- LaurDIY;
- Wassabi Productions; 
- Kade Speiser;
- RomanAtwoodVlogs;
- Dobre Brothers; 
- nigahiga;
- SuperwomanVlogs;
- Jake Paul;
- SACCONEJOLYs;

⋆ Filmai. Ir kaip gi šis sąrašas be filmų. Visi visada žiūrėjo filmus ir juos žiūrės nepriklausomai nuo to koks už lango sezonas ir kokios vėtros siaučia. Bet kaip ir visos veiklos namie yra daug populiaresnės, kai už lango lyja, turbūt taip ir filmai yra aktyviu žiūrimi, kai už lango lyja, ypač kai šias laikais žmonės yra pakankamai užsiėmę visais kitais dalykais. Asmeniškai mano gyvenime filmus išstūmė serialai ir paskutiniu metu tikrai retai žiūriu filmus, nes nebe atrandų tų, kurie pritrauktų mano dėmesį dviems valandoms. Todėl čia jokio sąrašo nepaliksiu, bet visada galima rast gerų filmų filmai.in arba filmux.org. 

Žinau, kad yra dar tikrai begalę dalykų, kuriuos galima daryti kai lyja, tokie kaip: rašymas, piešimas, DIY, namų ruoša, naujų receptų iš bandymas ir pan. Bet mano manymų šitie keturi variantai tinka didžiajai daugumai, kai kiti šiuo atveju tinka labiau tam tikrai grupei žmonių priklausomai nuo kiekvieno žmogaus poreikių bei pomiėgių. Todėl šį įrašą ties čia turbūt ir baigsiu tikėdamasi, kad kažkuo jis kam nors pravers kokią lietingą dieną, ir su mintimis kada nors pratęsti šį veiklų sąrašą keistesniais ir galbūt ne visiems tinkančiais užsiėmimais. 

Peace. Zou.:)

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Ką pasiimti gyvenimui barake?

Savęs analizė

Vieta kur susikerta dvi jūros