Pradžios pradžia arba tęsinys.

Nesakau, kad tai nauja pradžia (ir vėl), nes tai kartojau, mažiausiai dešimt kartų, ir visados viskas baigdavosi taip pat. Šį blogą pradėjau rašyti praėjusių metų vasarą. Nuo to laiko sugebėjau parašyti tikrai ne daug pranešimų, todėl vėl jį uždariau. Šiandien, kai už lango visą dieną pliaupia lietus, ir klaidžiojau interneto platybėse, nežinau kaip, bet kompiuterio pelės spaudinėjimas privedė iki to, kad atsidariau savo patį pirmąjį blogą, kuriame yra visi mano išgyvenimai, vieni iš slapčiausių mano troškimų ir kelių metų mano gyvenimo istorija, užplūdo nostalgija ir visi prisiminimai bei jausmai, kurie užplūsdavo berašant, dalinantis savo nuotykiais ir mintimis. Todėl nusprendžiau, kad šiandien yra ta diena, yra tas laikas, kai esu pasiryžusi atsiduoti rašymui, pasinerti į tuos nuostabius jausmus ir išgyvenimus, kurie užplūsta berašant ir tą esu pasiruošusi priimti tą lengvumo ir laisvės jausmą, kai visos mintys nusėda baltame kompiuterio ekrane ir iš paprastų raidžių, kurios panašios į skruzdelytes, susideda žodžiai ir sakiniai iš kurių galima perskaityti ir pamatyti tiek daug, bet kartu ir nieko. 
Šį kartą esu pasiryžusi nepasiduoti, nenuleist rankų, kad ir kaip kartais viskas atrodytų sunkiai ir viskas atrodytų be išeities. 
Vis dar nežinau kas čia bus, koks bus šio tinklaraščio turinys, bet su laiku išsiaiškinsiu tiek aš tiek visi jo skaitytojai, bet greičiausiai čia bus trupinėlių visko. Visai kaip ir gyvenime. Visko po truputį, kad išeitų visuma. 
Nes grįžti prie darymo to kas tau patinka yra visados smagu ir suteikia laimės! 

Peace. Zou.:)

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Ką pasiimti gyvenimui barake?

Savęs analizė

Vieta kur susikerta dvi jūros