75% vaizduotės

Nežinau kaip viskas vyksta pas jus galvoj, nes akivaizdžiai, bent jau pagal visus gamtos dėsnius, kiekvieno žmogaus ir gyvūno galvoje turėtų vykti skirtingi procesai, pas mane turbūt kokių 75 visų procentų vykstančių mano galvoje užima vaizduotė. Iš ties turėčiau džiaugtis ir džiaugiuosi, jog turiu iš ties labai stiprią ir lakią vaizduotę, nes jos dėka mano gyvenimas tikrai tampa įdomesnis ir ne toks nykus ir turbūt tik dėl savo vaizduotės įnikau į rašymą, tačiau visa tai turi vieną įkyrų minusą. 
Jau nuo vaikystės buvau šiek tiek paranojiška dėl kai kurių dalykų ir tai pastebėjo turbūt visi artimi man žmonės. Tačiau vaikystėj man mažiausiai tai rūpėjo ir tikrai mažiausiai apie tai galvojau, tiesiog susitaikiau su tuo ir man visos tos paranojiškos mintys ir dalykų tikrinimas, kad viskas būtų taip kaip ir turi būti buvo visiškai normalus. Tiesiog susitaikiau ir susigyvenau su tuo. Tačiau kuo toliau tuo labiau įžvelgiu vaizduotės neigiamą pusę. Mano paranoja niekur nepradingo, vaizduotė dar labiau įsisiautėjo ir pastebėjau, kad realiai pradėjau bent truputį bijoti ir jaustis nesaugiau darydama net gi kasdienius darbus ir tiesiog turiu perlipt per visas savo abejones, nepasitikėjimus, baimes, nekreipti dėmesio ir bandyt džiaugtis gyvenimu ir tiesiog gyvent. 
Važiuojant mašina mano mintimis perskrodžia bent jau penki labai vaizdūs avarijos variantai su visomis galimomis pasekmėmis. Važiuojant dviračiu bent vieną kartą perskrodžia vaizdas kaip aš pradeda super duper veikti žemės trauka iš ar atsiduriu kokiu nors būdu ant kelio. Būnant vienai namie prieš akis skrodžia visi įmanomi variantai kaip kas nors dėl tam tikrų priežasčių įsilaužia į namus. 
Realiai turbūt bet kokiam gyvenimo momentui turiu patį blogiausią variantą koks tik gali įvykti. 
Ir vis dar bandau iš ties apsispręsti ar tai yra blogai, o gal vis dėl to, tai išeis man tik į gerą kažkokiu būdu. Realiai su visus blogiausius atsitikimus mano mintyse seka įvairiausi variantai kaip apsisaugoti ir išsisukti iš tam tikrų padėčių. Gal tai yra gerai. Bet tuo pačiu metu turbūt pradėsiu nebe pasitikėti net ir savo šešėliu. 
Bet kad ir kaip bebūtų, vis tiek džiaugiuosi turtėdama tokią lakią vaizduotę tik vis dar bandau su ja visiškai susigyventi.

Peace. Zou.:)

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Gyvenimas po. 2.

Savanaudiškumas

Vieta kur susikerta dvi jūros