Nauji vėjai

Kiek lauktai, o kiek ir labai nelauktai, vasara baigėsi ir šiandien bededant nuotrauką į instagramą
supratau, kad nebegaliu dėti #summer, nes kartu su Rugsėjo pirmąją ateina ne tik nauji mokslo metai, bet ir ruduo. Nors mano gimtadienis ir rudenį, tačiau tai tikrai nėra mano pats mėgstamiausias mėnuo. Taip, rudeny galbūt būna jaugiau, visi megztiniai, džemperiai, arbatos ir lietus už lango sukurią pakankamai jaukią atmosferą. Tačiau realiai kai yra tokios vasaros ir tokios žiemos, ruduo visiškai dingsta ilgesniam laikui tik pavasarį. Ir turbūt tai nulėmė jog vienas nemėgstamiausių metų laikų yra ruduo. Šiais metais tikrai nedžiugina manęs per daug ruduojantys ir besileidžiantys medžių lapai, nes mintyse pagalvojus apie rudenį vis išdygsta lietaus vaizdas su daug pilkų dienų. O tokios dienos tikrai nedžiugina ir per daug nemotyvuoja imtis tam tikrų darbų. 
Atrodo, kad šiais metais vasara buvo tokia trumpa ir per ją visiškai nieko įspūdingo, per daug įsimintino neįvyko. Iki vasaros vidurio pradirbau (oj tas susaugusiųjų gyvenimas..), paskui turėjau savaitę laisvą ir išskridau į Daniją. Nors čia ir nedirbau, tačiau ir nesijaučiu taip lyg būčiau turėjusi atostogas ir būčiau pailsėjusi. Labiau atrodo, kad būdama čia dar labiau išvargau, kadangi tik atvažiavus čia mano gyvenime prasidėjo visiškas chaosas ir tuo pačiu dar bandžiau pabaigti tuos darbus, kurie Lietuvoj niekad nepasidarydavo, tačiau tie darbai nesibaigė ir būnant čia, tik darbų sąrašas padidėjo. Bet tikrai džiaugiuosi tuo, jog šią vasarą grįžau prie rašymo ir jaučiuosi beveik savo vėžiuose, nors kartais vis dar yra pakankamai sunku prisijaukinti savo kūrybinę pusę, kuri dar pakankamai dažnai sklando kažkur pasimetusi, kaip ir aš beveik visą šią vasarą. 
Kalbant apie rugsėjo pirmąją kaip apie mokslo metų pradžią, tai ši diena visiškai nebuvo niekuo ypatinga, į universitetą nejau, kadangi visi international students turėjom savo atskiras dvi dienas universitete, per kurias sužinojom visą pagrindinę informaciją, kuri turėtų mums praversti būnant čia. Bet ši diena man yra, kaip naujo gyvenimo pradžiai, nes žinau, kad būtent šie metai gyvenant ir studijuojant Danijoje pakeis mano gyvenimą, atneš naujų vėjų, naujos patirties, naujų žmonių į mano gyvenimą, naują požiūrį į viską. Ir iš ties berašydama šį įrašą, supratau, kad ir kaip viskas buvo sudėtinga ir momentais tikrai sunku, kad ir kokia pasimetusi buvau, tačiau visiškai nesigailiu savo pasirinkimu viską palikti Lietuvoje ir atvykti čia.

O kokia Jūsų vasara buvo? Kokių nuotykių patyrėt? 
Ir kaip manot ką į Jūsų gyvenimą įneš šių metų rudeninis vėjas? 

Peace. Zou.:) 

Komentarai

 1. Vasara nereali. Per vasara isbandziau narkotiku (narkoze paturejau..), veliau likau be dantu, tada isvykau i kita sali pagyventi be tevu, ir siaip awesome buvo. Sutikau nauju zmoniu, pamaciau nauju vietu.. gyvenu toki gyvenima, kokio ir norejau. Vis dar, net ir pasibaigus vasarai :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Va tokių komentarų sulauki, kai duodi savo blogo linką draugam :D
   Džiaugiuos, kad Tavo vasara buvo tokia įsimintina ! ^^

   Panaikinti
 2. super įrašas!
  vasaros taip laukiau, taip laukiau, o ji pasirodo buvo bjauriausia, kokią tik kada esu patyrusi. beveik du mėnesius nuobodžiai prasėdėjau namuose, o kai susivokiau, jau buvo per vėlu. tai tiek.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! :)
   Liūdna girdėti, kad vasara nebuvo smagi, bet tuo pačiu galima pasimokyti iš savo klaidų ir padaryti, kad kitą vasarą nekartotum savo klaidų ir padarytum, kad ji būtų įsimintina!! :)

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Ką pasiimti gyvenimui barake?

Savęs analizė

Vieta kur susikerta dvi jūros