Problemos ima viršų

Neseniai rašiau įrašą apie tai kaip gyvenime praeityje priimti sprendimai turi įtakos tavo visai ateičiai. Šiandien labai suabejojau savo praeityje priimtais sprendimais, padarytais kai kurias darbais, kurie privedė iki to kokios savijautos esu šiuo metu. Turbūt vėliau prisiminus šį laikotarpį juoksiuosi, nes tai atrodys pakankamai nesvarbus momentas mano gyvenime, ir tai atrodys tik viena absurdiška situacija. Tačiau šiuo metu visos problemos ir blogi dalykai nusveria tuos dalykus dėl kurių džiaugiuosi, kurie priverčia nusišypsot. Kad ir kaip stengčiausi susikoncentruoti ties gerais dalykais ir bandyti džiaugtis gyvenimu, nusiteikti, kad viskas bus gerai galiausiai arba bent jau pakankamai gerai, geriau negu yra dabar, tačiau visi šie metai, visos problemos, kurios visad grįžta, nors ir jau kartais atrodo, kad visi dalykai pradeda tvarkytis ir stoti į savo vežias, tačiau visos problemos lėtai ir skausmingai naikina manyje gyvenimo džiaugsmą bei viltį ir tikėjimą, kad galiausiai viskas bus gerai. Bet juk visada yra galimybė, kad taip niekas ir nebus gerai. Mes esam tik paprasti žmonės, kurie apie gyvenimą žino tiek mažai, kad realiai mes niekada negalime žinoti ar viskas bus gerai ar vis dėl to visą gyvenimą į tave kažkas mėtis problemų akmenukus. 
Nors ir šiuo metu turbūt daugiausiai kalba manyje emocijos, tačiau jos šiandien tokios ir yra, nelaimingos, nepatenkintos ir piktos. 
Iš ties nenorėjau šiame bloge rašyti neigiamų įrašų, nes mano manymu negatyvumo pas mus gyvenime ir taip yra per daug, tačiau tai yra gyvenimas ir jis ne visada būna laimingas ir mažiausiai ko noriu gyvenime tai dar apsimetinėti kažkuo kitu, tuo kas nesu ir visada atrodyti laiminga, kai viduje viskas verčiasi nuo siaučiančio uragano. O rašymas visada padeda bent kažkiek nurimti iš išleisti savo emocijas. 

Peace. Zou.:)

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Ką pasiimti gyvenimui barake?

Savęs analizė

Vieta kur susikerta dvi jūros