Tai kas įkvepia

Šiuo metu dirbu ties vienu dalyku, kuris verčia mane susimąstyti apie vieną labai paprastą dalyką - kas mane motyvuoja ir įkvepia gyvenime?
Vaikystėj niekada nebuvau tikra kuo noriu būti gyvenime, išties net neturėjau jokio idealo, į kurį norėjau lygiuotis. Išties turbūt devynioliką savo gyvenimo metų nežinojau ką noriu veikti gyvenime, neturėjau jokios motyvacijos kažką daryti, kažkuo užsiimti, net nebebuvau tikra, kas man patinka ir kas man teikia džiaugsmą. 
Kažkuriais savo gyvenimo metais supratau, kas mane motyvuoja, radau žmogų, gal tiksliau žmones, kurie mane įkvepia ir vis dar motyvuoja. Ne, vis dar neradau žmogaus į kurį lygiuočiausi, bet bent jau kol kas nematau tame jokios problemos. Nors nuoširdžiai turbūt ir dabar nežinau ką noriu daryti su savo gyvenimu, tačiau bent jau bandau savo vaikystės svajonę paversti realybe ir bent jau pabandyti kažkiek visą šitą pasaulį paversti geresne vieta gyventi ir su mažiau skausmo bei liūdesio. 
O visi mane motyvuojantys žmones yra tiesiog tie laimingi žmonės, kurie gyvenime siekia savo svajonių ir jas pasiekia ir tuomet tiesiog džiaugiasi gyvenimu ir mėgaujasi tai darydami. Aš ir taip noriu. Aš ir noriu tokio gyvenimo, kur mėgaučiausi savo darbu ir jį mylėčiau, kur kiekvieną dieną tiesiog džiaugčiausi gyvenimu. O kad visa tai atsitiktų tiesiog turiu galiausiai pasiekti savo visus tikslus ir prisikasti iki savo pagrindinės svajonės. Nemeluosiu ir nesakysiu, kad tai yra labai paprastas ir lengvas kelias. Kiekvieną kartą kai jau atrodo, kad priartėji ir jau viskas tuoj bus gerai, atsitinka gyvenimas ir numeta krūvą didžiausių akmeny ant kelio ir dar kai kur iškasa duobę, kad vis būtų įdomiau keliauti. 
Išties labai gerbiu ir didžiuojuosi tokiais žmonėmis, kurie keliauja savo svajonių link ir jas pasiekia, nes žinau kad tai yra labai ilgas ir sudėtingas kelias. 
Kartą vienas protingas žmogus man pasakė, jog jei neturime gyvenime jokių svajonių ir tikslų ir jų nesiekiame, tada ir negyvenam, o tiesiog egzistuojam. Ir tai yra visiška tiesa. Užtenka gatvėje pamatyti žmonių veidus ir akis, kad pasakytum, kurie džiaugiasi gyvenimu, kurie vis dar svajoja, o kurie užmiršę savo svajones tiesiog plaukia pasroviui.
Ir visa ta žmonių laimė ir džiaugsmas gyvenimu tiesiog džiugina iš vidaus.

Jei turi kokią svajonę ir tikslą, niekada nenuleisk rankų, kad juos pasiektum, kad ir kaip sunku tai bus, nes galutinis variantas nubrauks visas kančias. 

Peace. Zou.:)

Komentarai

  1. Man sakė, kad naudinga surasti savo idealą, žmogaus ar gyvenimo. Tada, sako, lengviau gyventi, kai gali mokytis iš kito klaidų ir teisingų ėjimų. Galbūt tai kuria savotišką ramybę... Hm, noriu pasakyti, kad tavo noras yra labai suprantamas ir logiškas. Šaunu, kad mąstai ir apie tai, kad tau svarbu ne vien pavalgyti ir dailiai apsirengti. Šaunu, kad daliniesi savo jausmais, mintimis ir motyvuoji kitus. Šypt... Tik nepamiršk, kad laimė išties yra ėjimas link jos.

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Ką pasiimti gyvenimui barake?

Savęs analizė

Vieta kur susikerta dvi jūros