Vieta kur susikerta dvi jūros

Jūra visada man buvo kažkas tokio, kas priversdavo nusišypsoti ir visada žiūrėdama į jūra jaučiuosi rami, pamirštu visus gyvenimo rūpesčius, nuo pečių nugriūna visi gyvenimo sunkumai ir tuomet džiaugiuosi būnant ta akimirka ir jūros teikiamu grožiu.
Todėl kai pasitaikė proga nuvažiuoti prie jūros ir šiaip pakeliauti, išlysti iš šio miestelio, kuriame jau leidžiu ketvirtą mėnesį, nei karto nesudvejojau ir buvau visom keturiom savo galūnėmis už šią kelionę. 
Iš ties planavom šią kelionę paskutines kelias savaites, jei tik tai buvo galima vadinti planavimu. Greičiau tiesiog žadėjom vykti pasivažinėt po Daniją iki kokios nors gražios vietos, kadangi grupiokė savaitei buvo atvažiavus su mašina. Iš pradžių planavom važiuoti ketvirtadienį arba antradienį, vis dar svarstėm kuri diena būtų pati tinkamiausia kelionės. Vis dėl to, šiandieninis oras, kuris buvo nuostabus (tikrais vis dar keista Danijoj matyti giedrą dangų), nusprendė už mus ir realiai per daug nieko nelaukusios, nusprendusios kur važiuojam po paskaitų susirinkom ir išvažiavom. 
Važiuodama visiškai neįsivaizdavau ko tikėtis, tiesiog žinojau, kad važiuojam į šiauriausią Danijos vietą ir visi sakė, kad ten gražu, tuo ir tikėjau, to ir laukiau. Tiesiog pasimėgauti gamtos grožiu. 
Kai pasiekėm tikslą ir pamačiau kažką panašaus į kopas ir tuo momentu, kai mano akys pasiekė jūros (tiksliau dviejų jūrų) begalybę ir bangavimą nuo mano veido nedingo šypsena. 
Visada jūra man atrodė daugiau nei jūra ir sukeldavo man labai daug įvairių emocijų, taip nutiko ir šiandien, o dar kai pamatėm ant kranto vėjo vėsuma besimėgaujančius ruonius, viskas tapo dar įspūdingiau ir geriau. 
Ir šiuo metu iš ties jaučiuosi pasisėmusi geros nuotaikos ir energijos visai likusiai savaitei ! 


Peace. Zou. :)

Komentarai

  1. vaje, kaip gražu! o tie ruoniai tokie mieli! ♥

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Tie ruoniai ir jūra ir saulėlydis sudarė tobulą visumą ! ♥

      Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Ką pasiimti gyvenimui barake?

Savęs analizė