Asmeniškai man, praėjus gimtadienio laikotarpiui, mano namus bei širdį užlieja kalėdinis laikotarpis. Tai nereiškia, kad jau turiu papuoštą eglutę ir beprotiškai lakstau po parduotuves perku kalėdines dovanas. 
Asmeniškai man šis laikotarpis yra susijęs su kalėdine muzika, jaukiais vakarais su žvakių bei kalėdinių lempučių šviesa, laikas praleistas su šeima bei draugais, bei kalėdinių filmų maratonais. Ir visa tai į mano gyvenimą įneša džiaugsmo, šilumos bei jaukumo jausmą. Be to čia iš ties yra labai sunku nebūti nusiteikus Kalėdoms, kadangi visi pradėjo ruoštis jau kitą dieną po helovyno ir visas miestas tiesiog spindi nuo gausybės kalėdinių lempučių ir eglių kvapas lydi beveik visur kur tik eini. 
Nors pagrinde dabar beveik visas mano gyvenimas sukasi apie projektą, universitetą ir viskas, tačiau jau pradėjau gyventi laukimu kai lėktuvu nusileisiu Kaune ir vėl pamatysiu visus savo artimuosius ir galėsiu panirti į šeimos bei draugų gretas. 
Po penkių mėnesių būnant pakankamai toli nuo Lietuvos ir artėjant Kalėdoms pradedu suprasti kaip labai pasiilgau visų gyvenančių Lietuvoje. 
Tikiuosi, kad per šias Kalėdas bus labai labai daug sniego. 

Peace. Zou.:)


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Gyvenimas po. 2.

Savanaudiškumas

Vieta kur susikerta dvi jūros