Naujai seni išgyvenimai

Nuo paskutinio savo įrašo čia, bandžiau parašyti ką nors bent tris kartus, tačiau joks įrašas taip ir
neišvydo dienos šviesos. Grįžau į Lietuvą, ten būdama turėjau kaip ir pailsėti, tačiau nuo visų lakstymų pirmyn ir atgal, susitikimų su artimaisiais ir draugais, švenčių, pavargau labiau nei tikėjausi. Atvykus atgal į Daniją, tiesiogine ta žodžių prasme, mane tiesiog nubloškė egzaminai ir pasiruošimas jiems. Manau, jog paskutinį kartą taip ruošiausi egzaminams dvyliktoje klasėje. Bet tai tikrai, nereiškia, kad parašius egzaminą išeinu iš jo laiminga ir patenkinta. Nors praėjus pirmam egzaminui jaučiau palengvėjimą, kad jis praėjo, tačiau vilčių, kad jį išlaikiau dedu nedaug. Antras egzaminas, kuris buvo šiandien, pareikalavo iš manęs daug nervų, kadangi buvau pasiruošus ne tik jį išlaikyti, bet ir gauti gerą pažymį. Ir manau, kad tai nelabai pavyks šį kartą. Bet žinoma niekada negali žinoti. Bet kadangi aš esu toks žmogus, kad jei kam nors pasiryžtu ir man nepavyksta to įgyvendinti, tuomet aš labai pikta ant savęs, kad prirašiau kokių nors nesąmonių, pridariau klaidų ir vis dėl to neskyriau pakankamai laiko pasiruošimui kiek turėjau. Ir tada pradedu pykt ant savęs dar labiau dėl to, kad iš vis pradėjau pykt ant savęs, nes vis dėl to nepasisekęs egzaminas nėra pasaulio pabaiga (tikiuosi, kad nėra ir karjeros pabaiga :/), o ir pakeist aš dėl to jau nieko realiai negaliu. Kadangi paskutinės dvi dienos dėl mokslių ir darbo kainavo man daug nervų, dabar esu visiškai emocinėj duobėj ir norėčiau atsidurt kur nors toli toli, kur šilta, prie jūros ir tiesiog pamiršti visas mane supančias problemas. Deja teleportuotis dar neišmokau, todėl turėsiu dar kaip nors išgyventi du egzaminus ir tuomet galėsiu grįžti vėl prie dalykų, kurie tiekia man laimę, džiaugsmą ir nekelia jokio streso. 
Ir tai tikrai nėra toks įrašas, kurį planavau paskelbti kaip pirmą įrašą naujųjų metų įrašą, bet toks jau tas gyvenimas. 

Turiu klausimą visiems skaitantiems ir rašantiems į užrašų knygutes. Pasidalinkit ką į jas rašot? Aš turiu tiek daug užrašų knygučių, kurias noriu naudot, bet jos tiesiog yra per gražios ir mielos, kad rašyčiau ten kokias nors kvailystes, bet deja mano kūrybiškumas yra išblėsęs iki kritinės ribos, kai net negaliu sugalvoti kaip pildyti užrašų knygutės. O gal turit kokių nors patarimų kaip susigrąžinti kūrybiškumą pildant užrašų knygutę? 

Tikiuosi jūsų metų pradžia yra su mažiau streso. 

Peace. Zou. :)

Komentarai

 1. Aš visada norėjau turėti užrašų knygute, tokia maža kad tilptų į delninuke, užsirašyti mintis arba gerus kitų žmonių žodžius. Tarkim, eini gatve ir pamatai baltą balandį ir tau šauną į galvą - "Mano galvoje mintys pasislėpusios, lyg taškeliai ant balto balandžio." Veliau kai reik palyginimo ar šeip žodžių atsiverti ir matai prieš akis.
  Beje, labai įdomus įrašas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū !
   Įdėja tikrai puki, ir iš ties jau galvojau apie tai, bed bėda ta, kad aš nesu tas žmogus, kuris išgirdęs gerą mintį ją užsirašytų, nežinau kodėl, bet pas mane tiesiog neveikia toks gyvenimo mechanizmas, net žinau, kad greičiausiai aš taip paskui jos tiesiog ir neatsiversiu :/

   Panaikinti
 2. Na, asmeniškai užrašų knygutės neturiu, bet nuo šių metų pirmosios dienos nusprendžiau užsirašinėti į kompą viską, kas įvyksta mano gyvenime teigiamo. Ir iš ties, vėliau grįžus į optimizmu dvelkiančius užrašus, supranti, kad nėra jau taip viskas gyvenime blogai kaip kad kartais mums, mirtingiesiems, atrodo :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Puiki idėja, bet deja, dėl kažkokių nepaaiškinamų priežasčių, aš teigiamus dienos dalykus taip pat rašau į kompiuterį.. Tiesiog yra per daug sunku nuspręsti, o visos išmaniosios technologijos, sprendimo nepadaro lengvesniu :/

   Panaikinti
 3. oi, mano metų pradžia buvo su rašto darbu, egzaminais ir visais kitais studijų velniais, žinau, kad supranti apie ką aš. bet tikiu, jog tau viskas pasiseks ir pavyks! you got this!
  žinai, gražus užrašų knygelės viršelis neturėtų įpareigoti labai gražiam turiniui. aš turiu 15 sąsiuvinių, visi jie gražūs, viršeliai tokie širdžiai mieli, tačiau jų vidus nelabai atskleidžia išorę - ten dailiu kursyvu, kaligrafiškai išraitytų nerasi geriausių mano minčių, ten rasi pribraukytų tekstų, taisytų tekstų, juodraščių, visko visko. tačiau būtent tokie prirašyti sąsiuviniai, nors ir dailiais viršeliais, man labai labai artimi. lyg su kažkokia asmenybe. važiuodama studijuoti į Vilnių, tempiausi dėžę su jais kartu. tai vat, linkiu ir tau krūvos tokių užrašų knygelių, sąsiuvinių dailiais viršeliais, bet su labai gyvu vidumi.
  sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū ! Sesija užknisa juodai dažniausiai :/
   Va esmė, kad aš va tokios ir noriu ! Bet vat aš ir nesugalvoju kaip padaryt ją tokia sava ir miela. Bet aš turbūt tiesiog per daug viską pergalvoju :?

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Ką pasiimti gyvenimui barake?

Vieta kur susikerta dvi jūros

Savęs analizė