Rašymo terapija.

Naujų metų pasižadėjimo sau sąraše, ar gal labiau tiktų sakyti, kad tikslų sąraše, buvo punktas, kad bent jau pasistengsiu daugiau rašyti į blogą. Pagal dabartinę statistiką viskas eina į priešingą pusę. Ir pradžių kaltinau sesiją, per kurią nuoširdžiai nebuvo laiko, ir turbūt dalykas kurį mažiausiai norėjau daryti tai rašyti per tuos trumpus tarpus nuo mokslų. Dabar galėčiau taip pat kaltinti laiką. Mokslai spaudžia iš visų pusių su visomis užduotimis, kurias reikia padaryti, su straipsniais ir knygomis, kurias reikia perskaityti, o 15 valandų per savaitę paaukojant darbui nepadeda atrasti laiko pasimėgauti dalykais, dėl kurių jaučiu palengvėjimą. Tačiau giliai savyje suprantu, kad ne laikas kaltas. Laiko rasčiau, jei tik labai to norėčiau, tačiau neturiu noro. Nežinau ką rašyt, apie ką rašyt. Galvoje sukasi tiek daug minčių, kurias sunku atskirti vienas nuo kitų, paleisti į viešumą, sudėliot taip, kad jos reikštų kažką. Esu ir vėl savo nuolatinėj rašymo krizėj, duobėj, kuri atrodo taip ir nepasitraukia iš mano gyveno. Bet šį kartą manau, jog žinau vaistą nuo to. Bent jau tikiuosi, kad sugalvojau kaip iš šios duobės išlipti ir pabandyti kopti į kalną. 
Kad ir kiek ilgai galvočiau, neatsimenu kada paskutinį kartą rašiau sau. Tik sau ir niekam daugiau. Nors šiame bloge rašau kaip ir sau, apie dalykus, kurie sukasi mano galvoje, tiesiog išlieju savo mintis, tačiau tai nėra visiškai sau. Šiuo metu man reikia rašymo terapijos ir parašytų mano žodžių, kurie būtų skirti man, bet tuo pačiu ir niekam.
Ir šis įrašas neturi jokio tikslo. Turbūt taip tiesiog noriu oficialiai pranešti, kad šiuo metu nereikėtų tikėtis dažnų įrašų čia, kol nepradėsiu vėl lipti į kalną. 
Be viso to, mintyse vis kirba mintis atgaivinti mano senąjį blogą, tą su kuriuo užaugau ir subrendau. 
Galiu pasidžiaugti bent jau tuo, jog šiais metai vis dar neapleidau knygų skaitymo. 
Nesakau ate, bet sakau iki, nes žinau, kad dar "susitiksim" per šį kompiuterio ekraną. 

Peace. Zou.:)

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Ką pasiimti gyvenimui barake?

Savęs analizė

Vieta kur susikerta dvi jūros