Savęs analizė

Šiais metais labai daug laiko praleidžiu analizuodama save, krapštydama giliausius savo smegenų vingius bei širdies gelmes ir bandau galiausiai išsiaiškint ko iš ties noriu iš gyvenimo ir kas mane daro laimingą. Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos supratau per savo beveik 25-erius gyvenimo metus, tai, kad čia yra mano gyvenimas, niekieno kito ir tik nuo manęs priklauso ir nuo mano sprendimų ar aš būsiu laiminga ar kiekvieną rytą kankinsiuos ir darysiu tai, kas man visiškai nepatinka, o savo svajones matysiu tik sapnuose. Nors dar ir nevisiškai žinau, ko tiksliai noriu iš gyvenimo, bet judu link to. 
Analizuojant save taip pat pradėjau atkreipti daugiau dėmesio į žmones, kurie supa mane ir yra mano gyvenime. Visados tikėjau tuo, kad kiekvienas sutiktas žmogus į mūsų gyvenimus atneša kažką, kas vienaip ar kitaip paveikia mus, ar mūsų sprendimus. Pradėjau atkreipti dėmesį į tai ką žmonės atneša į mano gyvenimą. Kokias emocijas jie man sukelia. Kaip aš elgiuosi šalia jų ir kaip jie elgiasi šalia manęs. Kaip jie galbūt paveikia mano sprendimus. Kurie žmonės bendrauja su manim nes to nori, o kurie tik dėl to, nes jiems tiesiog kažko reikia iš manęs. Iš ties pačiai buvo keista dėl to ką supratau apie savo draugus. 
Kiekvienas savo gyvenime turim ir taip pakankamai negatyvių dalykų, norit dar daugiau liūdnų žinių, pakanka tiesiog įsijungti televizorių tuo metu kai rodo žinias. Tai kodėl mes savo draugų rate laikome tuos žmones, kurie įneša dar daugiau negatyvumo į mūsų gyvenimą? Kurie daugiau nieko nedaro tik skundžiasi kaip yra viskas blogai, kokie visi žmonės yra blogi ir pastebi visų kitų žmonių trūkumus, tačiau dažniausiai pamiršta apie savuosius. Kokiu tikslu savo energiją reikia eikvoti neapykantai žmogui, kurį esi matęs tik per televiziją? Kuo gali užkliūti žmogus, kuris yra kitos pakraipos arba odos spalvos, kai tu jo net niekada nematei ir kai turbūt kažkoks susikurtas tokio žmogaus įvaizdis net neegzistuoja. Niekada nesusimąstydavau apie kai kurių savo draugų vienokius ar kitokius pasisakymus apie tam tikrus žmones, tiesiog praleisdavau tai pro ausis ir nekreipdavau dėmesio. Bet galiausiai supratau, kad man tokių kalbų iš vis gyvenime nereikia. Aš turiu savo gyvenimą kaip ir kiekvienas žmogus turi savo gyvenimą ir turėtų būti susirūpinęs juo, o ne kažkieno kito gyvenimu. O ypač žmogaus, kurio gyvenime nėra sutikęs ir nežino nieko apie jį. 
Gyvenimas per daug trumpas, kad priimtume į jį dar daugiau neigiamų emocijų nei jų jau yra. Kaip ir jis yra per trumpas, kad varžytume save ir visiškai neatskleistume savo grožio. Prieš kelias dienas savęs paklausiau kodėl kartais leidžiu laiką su žmonėmis, su kuriais aš negaliu būti visiškai savimi, su kuriais turiu tam tikrais momentais apsimesti tuo kuo nesu arba elgtis priešingai nei elgčiausi įprastai. Ir atsakymo į šį klausimą nežinau iki šiol. Žinau tik tiek, kad būnant su draugais, aš tiesiog noriu būti savimi ir džiaugtis akimirka. 
Ir vis dėl to supratau, kad savo draugų rate, turiu žmonių tokių, kurie noriu, kad liktų jame visą gyvenimą. Kuriais galiu pasitikėt, tarp kurių galiu būtų savimi, kurie į mano gyvenimą įneša laimės ir tarp kurių aš esu geriausia savo versija. 
Žmonės supantys mus, į mūsų gyvenimus atneša labai daug. Jie mus vienaip ar kitaip paveikia. Pabuvus tarp žmonių, kurie viskuo skundžiasi, po kelių dienų pradėsi skųstis ir pats. Pabuvus tarp žmonių, kurie yra laimingi, džiaugiasi gyvenimu ir siekia savo tikslų, o ne tik žiūri netflix, labiau tikėtina, kad ir pats gyvenime matysi daugiau džiaugsmo. 

Peace. Zou.:) 

Komentarai

 1. šią vasarą aš mečiau velniop visus tuos, kurių man nereikia. visus tuos žmones. su visais nutraukiau ryšius ir jaučiuosi kažkaip geriau, laisviau. ir net netrūksta man jų.

  patiko tavo tekstas!♥

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai džiugu dėl tavo tokio pasirinkimo ! Aš savo gyvenime bandau padaryti tą patį !

   Ačiū !

   Panaikinti
 2. Labai teisingi žodžiai. Džiaugiuosi, kad tai pagaliau supratai. Taip pat ir mano aplinkoje yra tokių žmonių, apie kuriuos rašei...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tokie žmonės kaip kokios dulkės, jų yra visur, bet nevisada jas matai

   Panaikinti
 3. žmones paleisti sunku, nes įsikibusi ilgais pirštais laiko baimė juos įskaudinti. nors tai, ką tu rašai, yra absoliuti tiesa - aplinkiniai žmonės labai paveikia ir keičia požiūrį į gyvenimą.
  įkvėpei siekti laimės. ačiū, man to reikėjo ♥

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai džiaugiuosi, kad kažką įkvėpiau savo tekstu ^^
   Tikiuosi, kad greitu metu rasi savo laimę! Sėkmės jos paieškose! ♥

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Gyvenimas po. 2.

Savanaudiškumas

Vieta kur susikerta dvi jūros