Mano straipsniai

(Norint skaityti visą straipsnį, paspausti ant pavadinimo)

Saldesnis už medų. Kas?

Nežinau kaip jūs, bet man šita mįslė vaikystėje buvo sunkiausia, kurią kas nors yra kada nors uždavęs. Bet tuo pačiu, atsakymą įsiminiau greičiausiai.
Taigi pirmame savo straipsnyje, šiame forume, parašysiu apie miegą ir ką daryti, kad miegotumėt kaip kūdikiai. Kadangi dauguma jau miegate, tikiuosi, kad sapnuojate gražius sapnus ir ryte pabusite žvalūs. O tie, kurie nemiega, taip kaip aš ir kuriuos kankina nemiga, galite paskaityti, kokios yra gero miego paslaptys

XXIa. maras. 

Vėžinės ligos – ligų grupė, kurių būdingas požymis – nekontroliuojamas genetiškai pakitusių ląstelių dauginimasis ir šių ląstelių sugebėjimas naikinti aplinkinius audinius bei išplisti į kitas kūno vietas. Vėžį sukelia DNR (genetinės medžiagos) pažeidimai, veikiantys ląstelių augimo reguliavimą.

 Meilės griovėjas.

 Eini su draugėmis, draugais miesto gatve ir staiga pamatai einančią savo simpatiją susikibus rankomis su kita, meiliai žiūrinčius vienas į kitą, besikalbančius, besibučiuojančius. Ką tuo metu jaučiate? Greičiausiai atrodo, kad eitumėte dabar pat, juos išskirtumėte ir nuo to pasidarytų lengviau.

Taip, tuo metu mus visus užvaldo pavyduliavimas, ne pavydas, kuris gali užvaldyti mūsų mintis, protą, jausmus, veiksmus.
Pavydas tai troškimas materialinių objektų, žmonių, galios, pasiekimų ar pan., kuriuos turi kažkas kitas.

Paauglių "žaisliukai". 

Kuo toliau tuo dažniau gatvėje pamatome žmonių, kurie atrodo keistai, nesiorientuoja aplinkoje, atrodo sutrikę, stiklinėmis akimis, pavojingi. Dažniausiai tokie žmonės būna apsvaigę. Šiek tiek ankščiau tokie žmonės dažniausiai būdavo apsvaigę nuo alkoholio, tačiau dabar daugelis tokių žmonių yra apsvaigę nuo narkotikų, ir yra nuo jų priklausomi.

Narkotikai - tai cheminės medžiagos, kurios slopina, stimuliuoja arba kaip kitaip modifikuoja centrinę nervų sistemą. Šių medžiagų vartojimas sukelia narkomaniją. 

Neigiama emocija mūsų gyvenime

Nori, kažką gauti, bet negani, nes kažkas tai sukliudo. Išgirstas melas, kai tuo tarpu Tu žinai tiesą. Gautas blogas pažymys už kokį nors dalyką. Girdimi priekaištai iš tėvų, draugų, mokytojų, aplinkinių. Liepimas sėdėti namie, kai nori išeiti kur nors su draugais. 
Visa tai ir dar daugiau aplinkos veiksnių sukelia neigiamas emocijas. Sukelia susierzinimą ir pyktį. 
Pyktis - emocija, kylanti, kai kliudoma pasiekti/patenkinti svarbų poreikį, norą, svajonę. Pyktis yra aktyvi emocija, kai tuo tarpu jam priešingos pasyvios – liūdesys ir nusivylimas.  

Dovanok gyvemimą! 


Prieš Kalėdas ir prasidedant Naujiesiems metams visi pradeda galvoti apie tai ar per šiuos metus buvo  geri ir ką gero nuveikė. Vieni padėjo mamai užsiimant namų ruošta, kiti galbūt padėjo kokiam senam žmogui, arba benamiui, arba mažam vaikui pasimetusiam nuo savo tėvų, arba tiesiog žmogui, visiškai nepažįstamam ir netelpančiam į jokius išvardintus rėmus. Padėti iš ties galima įvairiais būdais ir pradžiuginti kitus savo pagalba ir gerais darbais. Šiandien nekalbėsiu apie tuos kasdienius darbus, tokius kaip padėjimas pereiti per gatvę, pabuvimas su mažąją sesute, broliuku ar pusbroliu, padėjimas namų ruošoje ir pan. Šiandien kalbėsiu apie iš ties labai gerą darbą, tokį darbą, kurį darydamas gali išgelbėti kitam žmogui gyvybę. Juk visiškai nėra sunku paaukoti kažką, kas yra tau nereikalinga, arba tai kas po tam tikro laiko organizme tiesiog atsistato/atsinaujina, pavyzdžiui kraujas ir kraujo čiulpai. 

Žinau, kad pasirinkau teisingai. 


Kiekvienam ne kartą yra iškilęs klausimas: kuo noriu būti? Turbūt kiekvieną dieną galvoja praskrieja bent viena mintis apie savo ateitį, apie studijas, apie darbą. Kaip pasirinkti teisingą kelią? Tą, kuriuo einant jaustumėme laimę, norėtume gyventi, su kiekvienu žingsniu norėtume tobulėti. Kaip pasirinkti teisingai ir nesuklysti? Nes tai yra vienas iš pagrindinių pasirinkimų mūsų gyvenime, kuris nulemia didžiąją dalį jo. 
Kiek yra pasaulyje žmonių, tiek yra ir nuomonių, tiek yra ir pasiūlymų kaip geriausiai ir tinkamiausiai išsirinkti tinkamiausia kelią. Kiekvienas renkasi skirtingai ir priklausomai nuo poreikių, todėl jei tikitės, kad skaitydami šį straipsnį sužinosite kuo norite būti ir ką norite studijuoti - to nebus. Šiuo straipsniu aš bandysiu jus nukreipti tinkama linkme, kad jums kuo lengviau būtų apsispręsti tolimesnį savo gyvenimo kelią.

Noriu matyti ryškų vaizdą. 


 Apie kiekvieną žmogų, daiktą iš pradžių susidarome nuomonę, kai juos pamatome. Tai būna pati pirma mūsų susidaryta nuomonė apie kažką, ir tik tuomet susidarytą nuomonę patvirtiname žmones geriau pažinę, o daiktus - palietė.
Akys ir rega mūsų gyvenime yra labai svarbios, jų dėka mes matome be galo gražius vaizdus, kurie mus priverčia nusišypsoto, jaustis gerai ir pasijusti laimingais, matome mylimus žmones.


Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) Aplinkos inžinerijos fakultete (AIF) vykęs renginys, „Night to Unite`13“ sudrebino visą VGTU AIF ir privertė praleisti smagią bei bemiegę naktį net ir labiausiai apsnūdusiems studentams. VGTU studentų atstovybė (SA) fundamentinių mokslų fakultete (FMF) džiaugiasi sutraukusi į šį renginį tiek daug studentų, kurie atvyko iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų ir dar kartą įrodė, kad laiką smagiai galima praleisti ir be alkoholinių gėrimų. „Night to unite“ renginys yra didžiausias studentiškas renginys, kurio metu alkoholį vartoti draudžiama.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Gyvenimas po. 2.

Kažkas kito. Neįprasto. Nelaukto

HARUKI MURAKAMI "Norvegų giria"